Головна

Ужгородський національний університет – один з найбільших та кращих університетів Карпатського регіону. Знаходиться він на схилах Карпат, в чудовому студентському місті Ужгород, найзахіднішому обласному центрі України. Університет молодий, заснований в 1945 році, але за невеликий проміжок часу гідно показав себе в науковому світі, став орієнтиром, альма-матер для багатьох поколінь студентів, які тепер успішно працюють як в Україні, так і в інших країнах світу. В Ужгородському національному університеті сформувалася потужна наукова філологічна школа, яка активно досліджує питання мови, літератури та журналістики, відома далеко за межами нашої країни.

«Закарпатські філологічні студії» – це науковий журнал, заснований у 2018 році ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Мета видання – висвітлювати та популяризувати сучасні наукові студії в царині української та іноземної філології, пропагувати наукові досягнення країни в галузі мовознавства.

На сторінках видання аналізуються актуальні проблеми різних галузей філології, новітні методи викладання мов та літератур світу в контексті міжкультурної комунікації.

У журналі висвітлюються актуальні питання української мови та літератури; мови та літератури зарубіжних країн; порівняльного літературознавства; загального, порівняльно-історичного, типологічного мовознавства; перекладознавства та міжкультурної комунікації.

Редколегія видання здійснює внутрішнє рецензування всіх статей, що надходять до неї. До складу редколегії журналу входять провідні українські та іноземні фахівці.

Редакція наукового журналу «Закарпатські філологічні студії» запрошує до співпраці в рамках опублікування наукових статей докторів наук, кандидатів наук, молодих науковців (аспірантів, здобувачів), а також інших осіб, які мають вищу освіту та займаються науковою діяльністю.

 

З повагою,

Головний редактор,

Зимомря Іван Миколайович,

доктор філологічних наук, професор

 

Copyright © 2024. Закарпатські філологічні студії